E-chopper rijden

E-chopper rijden in een groene omgeving

Er even een middagje tussenuit? Dat kan! Dankzij onze samenwerking met Uitjesrooi.nl is het mogelijk om e-choppers te huren bij De Helden van Kien. Het is een échte groepsactiviteit om te doen met vrienden, familie of collega’s. Geniet van elkaar en laat je verrassen door het prachtige buitengebied!

  • Inclusief helm en route
  • Vanaf 2 personen te boeken
  • Vanaf €27,50 per persoon

E-CHOPPER RIJDEN BIJ DE HELDEN VAN KIEN

Wat is een e-chopper?

Een e-chopper is een elektrisch aangedreven bromfiets voor 1 persoon. De chopper is niet alleen leuk om mee te rijden, maar ook nog een milieuvriendelijk, duurzaam en stil. Doordat hij zo stil is, kun je gemakkelijk met elkaar praten. Daarnaast zijn de choppers voorzien van telefoonhouders en cruise control voor optimaal gemak.

Wat je moet weten

De prijzen voor het e-chopper rijden zijn inclusief ontvangst met instructie, hulp bij pech, een helm en een route, maar exclusief borg. Deze borg bedraagt €50,- per persoon met een maximum van €250,- per groep. De borg dient contant te zijn en krijg je weer terug als de chopper in goede staat terug is. Verder is het verplicht om in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs of brommercertificaat.

Praktische informatie

  • Inclusief route
  • 1, 2 of 3 uur te huur
  • Vanaf €27,50 per persoon
  • Startlocatie bij De Helden van Kien
  • Gemakkelijk te combineren met lunch, diner of borrel